LEWICKA Teresa (org. Z. Beksiński)

LEWICKA Teresa (org. Z. Beksiński)

3 500,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych

" Fó" Zdzisław Beksiński wg Teresy LEWICKIEJ

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Teresa Lewicka

Artystka malarz i pasjonatka sztuki, która znajduje inspirację w dziełach wielkich mistrzów takich jak Beksiński, Redon, Dalli, Van Dongen, Munch czy Klimt. Jej prace to często wierne kopię ich dzieł, które artystkę oczarowały swoją kreatywnością i wyjątkowym stylem. Poprzez malowanie znanych obrazów, stara się zgłębiać ich tajemnicę, odnajdując w nich nowe interpretacje i emocje.

Jak sama mawia "za każdym pociągnięciem pędzla kryje się moje całkowite oddanie sztuce i artystycznym geniuszom, których prace mnie inspirują". Wydaje się, że  artystka pragnie przenieść widza w świat wyobraźni, gdzie sztuka staje się żywa i dialoguje z widzem poprzez reinterpretację znanych dzieł. Tworząc kopie, stara się oddać hołd mistrzom i docenić ich niezrównaną twórczość, technikę i emocje kryjące się za dziełami tych wielkich artystów.

Sztuka Teresy Lewickiej jest nieustanną podróżą w głąb sztuki, gdzie poprzez malowanie i reinterpretację dzieł, stara się odnaleźć własny głos artystyczny. Inspirując się twórczością wybitnych mistrzów, pragnie rozwijać się jako artystka i przekazywać swoją pasję do sztuki poprzez malarskie interpretacje ich dorobku. 

"Jako malarka, moim celem jest nie tylko odtworzenie obrazów, ale również zanurzenie się w ich świat, odkrywanie nowych znaczeń i budowanie mostów łączących przeszłość z teraźniejszością poprzez sztukę malarską."

O obrazie:

Autor: Teresa LEWICKA, org. Zdzisław Beksiński

Tytuł: "Fó" (data powstania oryginału: 2002 r.)

Technika: Olej na płótnie

Wymiar pracy: 100 x 75 cm, wymiar oryginału: 132 x 98 w cm

Oprawa: obraz jest nieoprawiony

*istnieje możliwość oprawy obrazu wg preferencji kupującego.

** Zarówno obraz w oprawie, jak i wnętrze (w którym jest prezentowany) jest jednie wizualizacją graficzną.

MA-0025-24
1 Przedmiot