Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na realizację mozaiki artystycznej. Tworzymy prace według własnych projektów, ale także jesteśmy otwarci na pomysły i inspiracje od naszych klientów.

Pracujemy z różnymi materiałami m.in. kamieniem naturalnym, ceramiką czy szkłem. Nie tworzymy masowo, skupiamy się na każdej realizacji z największą starannością. Każdy element pracy jest obrabiany i układany ręcznie, co sprawia że  każda mozaika staje się unikalna. 

Etapy:

1. KONTAKT

Na stronie udostępnione są dane teleadresowe, za pośrednictwem których można nawiązać kontakt i zgłosić swoje zapotrzebowanie. Już przy pierwszej próbie kontaktu, prosimy klientów o pomysł na pracę, rodzaj podłoża, wymiary oraz preferowany materiał. Można wskazać pliki z inspiracjami, ewentualnie styl pracy czy tematykę. Jeżeli droga mailowa okaże się niewystarczająca do przekazania wszystkich szczegółów, poprosimy o telefon - poświecimy na rozmowę tyle czasu, ile będzie potrzeba.

2. PROJEKT

Wykonujemy projekt do każdej realizacji. W  zależności od stylu, wielkości pracy i materiału cena za projekt wynosi od 300 do 1500 zł płatne z góry. Jeżeli zostanie podjęta decyzja o realizacji zamówienia, wpłacona za projekt kwota zostanie odliczona od kwoty końcowej. Praca nad bardzo rozbudowanym projektem - np. całe pomieszczenie wyceniane jest osobno. Każdy projekt zawiera wizualizację 2D oraz wizualizację 3D w docelowym pomieszczeniu.

3. WYCENA

Cena wyjściowa za prace z mozaiki zaczyna się od 4 000 zł netto za metr kwadratowy. Wycena rośnie wraz ze szczegółowością pracy, wymiarem oraz użytym materiałem. Bardzo szczegółowe prace, tj. kopie starożytnych dzieł, motywy kwietne z wielostopniowym cieniowaniem etc., mogą sięgać kwoty 15 000 zł netto za metr kwadratowy.   

Wycena za metr kwadratowy zawiera ułożenie mozaiki w pracowni firmy oraz koszt materiałów. Cena nie zawiera dostawy gotowej pracy oraz montażu na miejscu u klienta - te koszty są ustalane indywidualnie. 

W zależności od rodzaju zleconej realizacji oraz docelowego miejsca montażu, może zajść potrzeba fugowania pracy dopiero po przyklejeniu jej do podłoża. Ewentualny przyjazd i dokończenie realizacji na miejscu u klienta również jest wyceniany indywidualnie.  

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje wraz z krótkim opisem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Spirala życia
120 x 160 w cm, technika mieszana - kamień naturalny, ceramika

Reprodukcja fragmentu Sądu ostatecznego
Kaplica Sykstyńska, ok. 73 x 90 w cm, kamień naturalny

Pojedynek
mozaika w fazie realizacji, 160 x 160 w cm, projekt własny, kamień naturalny

Dywan z mozaiki
styl wenecki, 400 x 300 w cm, kamień naturalny.

Cykl: Bogowie starożytnego Rzymu
średnica 50 cm, technika mieszana - kamień naturalny, szkło weneckie

Siedem mieczy boleści Matki Bożej
mozaika w fazie realizacji, 85 x 70 w cm, technika mieszana - kamień naturalny, szkło weneckie